ELJ-FA470JFD
ELJ-FA470JFD Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 47UH 100MA 6.7 OHM SMD
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FA470JFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA470JFD ELJ-FA470JFD Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 47UH 100MA 6.7 OHM SMD
на замовлення 29 шт: