ELJFA4R7JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
3225-4R7
на замовлення 52000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFA4R7JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA4R7JF ELJ-FA4R7JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5OHM SMD
товару немає в наявності