Продукція > ELJ > ELJFA5R6JF
ELJFA5R6JF
Виробник:
на замовлення 7600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFA5R6JF
Description: FIXED IND 5.6UH 160MA 1.6 OHM.
Інші пропозиції ELJFA5R6JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA5R6JF ELJ-FA5R6JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 160MA 1.6 OHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності