Продукція > ELJ > ELJFA680JF
ELJFA680JF
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFA680JF
Description: FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 9Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 65 mA.
Інші пропозиції ELJFA680JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA680JF ELJ-FA680JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 9Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 9Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 65 mA