ELJ-FA680JFD
ELJ-FA680JFD Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,%20DA(D).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD
на замовлення 3301 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FA680JFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA680JFD ELJ-FA680JFD Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,%20DA(D).pdf Description: FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD