ELJFA6R8JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
3225-6R8
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFA6R8JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA6R8JF ELJ-FA6R8JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD
товару немає в наявності