Продукція > ELJ > ELJFA6R8KF
ELJFA6R8KF
Виробник:
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFA6R8KF
Description: FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції ELJFA6R8KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA6R8KF ELJ-FA6R8KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.8Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 150 mA