ELJ-FA820JFD
ELJ-FA820JFD Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 82UH 75MA 12 OHM SMD
на замовлення 2969 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FA820JFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA820JFD ELJ-FA820JFD Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 82UH 75MA 12 OHM SMD