ELJFA8R2JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
04+
на замовлення 1888 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFA8R2JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA8R2JF ELJ-FA8R2JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 140MA 2 OHM SMD
товару немає в наявності