Продукція > VISHAY > ELJFB100JF
ELJFB100JF VISHAY
Виробник: VISHAY
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 235MA 1.8 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFB100JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB100JF ELJ-FB100JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 10UH 235MA 1.8 OHM SMD
товару немає в наявності