ELJ-FB120JF
ELJ-FB120JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB120JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB120JF ELJ-FB120JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD