ELJ-FB150KF
ELJ-FB150KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 215 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 215 mA.
Інші пропозиції ELJ-FB150KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB150KF ELJ-FB150KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 15UH 215MA 2.1 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 215 mA