ELJ-FB151JF
ELJ-FB151JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 150UH 95MA 11 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB151JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB151JF ELJ-FB151JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 150UH 95MA 11 OHM SMD