ELJ-FB181JF
ELJ-FB181JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 1.5MHz
Frequency - Self Resonant: 5.1MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 13Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 1.5MHz, Frequency - Self Resonant: 5.1MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB181JF ELJ-FB181JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 180UH 85MA 13 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 1.5MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 85 mA