Продукція > ELJ > ELJFB1R0KF
ELJFB1R0KF
Виробник:
на замовлення 968 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFB1R0KF
Description: FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELJFB1R0KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB1R0KF ELJ-FB1R0KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності