ELJ-FB1R2KF
ELJ-FB1R2KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.2UH 460MA 550 MOHM
на замовлення 643 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB1R2KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB1R2KF ELJ-FB1R2KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 460MA 550 MOHM
на замовлення 643 шт: