ELJ-FB1R5KF
ELJ-FB1R5KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB1R5KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB1R5KF ELJ-FB1R5KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 430MA 610 MOHM
на замовлення 12 шт: