ELJ-FB1R8KF
ELJ-FB1R8KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM
на замовлення 605 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB1R8KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB1R8KF ELJ-FB1R8KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 410MA 610 MOHM
на замовлення 605 шт: