Продукція > ELJ > ELJFB220KF
ELJFB220KF
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFB220KF
Description: FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 195 mA.
Інші пропозиції ELJFB220KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB220KF ELJ-FB220KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 195 mA