ELJFB221JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
2006
на замовлення 40000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 85MA 13 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 13Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.
Інші пропозиції ELJFB221JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB221JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FB102JF.PDF Дросель SMD , L = 220 мкГн, Idc, А = 0,085, Точн, % = 5, Q = 40 @ 796 кГц, Rdc, мОм = 13 000, SRF, МГц = 4,5, Конфіг. = 1812,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
ELJ-FB221JF ELJ-FB221JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 220UH 85MA 13 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 85 mA