ELJ-FB270JF
ELJ-FB270JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB270JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB270JF ELJ-FB270JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD