ELJ-FB271JF
ELJ-FB271JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 270UH 80MA 14 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB271JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB271JF ELJ-FB271JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 270UH 80MA 14 OHM SMD