ELJ-FB330JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FB330JF.PDF
Виробник: Panasonic Electronic Components
Дросель SMD, L = 33 мкГн,, Idc, А = 0,175, Точн, % = 5, Q = 50 @ 2.52 MHz, Rdc, мОм = 3 100, SRF, МГц = 12, Габ. розм, мм = 4.5 x 3.2, Тексп, °С = -20...+85, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Дросель SMD, L = 33 мкГн,, Idc, А = 0,175, Точн, % = 5, Q = 50 @ 2.52 MHz, Rdc, мОм = 3 100, SRF, МГц = 12, Габ. розм, мм = 4.5 x 3.2, Тексп, °С = -20...+85, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 500 шт.
Інші пропозиції ELJ-FB330JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB330JF ELJ-FB330JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 33UH 175MA 3.1 OHM SMD
товару немає в наявності