ELJ-FB331JF
ELJ-FB331JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 330UH 75MA 16 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 16Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.7MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 75 mA
на замовлення 595 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 75MA 16 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 16Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.7MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 75 mA.
Інші пропозиції ELJ-FB331JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB331JF ELJ-FB331JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 330UH 75MA 16 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 16Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Obsolete
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 75 mA