ELJFB560JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFB560JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB560JF ELJ-FB560JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD
товару немає в наявності