ELJ-FB561JF
ELJ-FB561JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB561JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB561JF ELJ-FB561JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 560UH 50MA 35 OHM SMD
на замовлення 97 шт:
ELJFB561JF 4532(1812)
на замовлення 960 шт: