Продукція > ELJ > ELJFB5R6KF
ELJFB5R6KF
Виробник:
на замовлення 65500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFB5R6KF
Description: FIXED IND 5.6UH 330MA 880MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 880mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Інші пропозиції ELJFB5R6KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB5R6KF ELJ-FB5R6KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 330MA 880MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 880mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 330 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Obsolete
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 330 mA