Продукція > ELJ > ELJFB680JF
ELJFB680JF
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFB680JF
Description: FIXED IND 68UH 115MA 5.3 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFB680JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB680JF ELJ-FB680JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 68UH 115MA 5.3 OHM SMD
товару немає в наявності