ELJFB681JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
4235
на замовлення 28000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 50MA 39 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 39Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції ELJFB681JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB681JF ELJ-FB681JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 680UH 50MA 39 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 39Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 39Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Obsolete
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 50 mA