ELJ-FB6R8KF
ELJ-FB6R8KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 310 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 310 mA.
Інші пропозиції ELJ-FB6R8KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB6R8KF ELJ-FB6R8KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 310 mA