Продукція > ELJ > ELJFB6R8MF
ELJFB6R8MF
Виробник:
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFB6R8MF
Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 5MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 310 mA.
Інші пропозиції ELJFB6R8MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB6R8MF ELJ-FB6R8MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 310MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 5MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 310 mA