Продукція > ELJ > ELJFD1R0KF
ELJFD1R0KF
Виробник:
0805L
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFD1R0KF
Description: FIXED IND 1UH 160MA 1.56 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.56Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 300MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Інші пропозиції ELJFD1R0KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD1R0KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 1UH 160MA 1.56 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.56Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 300MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 160 mA