ELJ-FD1R2KF Panasonic Electronic Components
ELJ-F.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.2UH 155MA 1.6 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FD1R2KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD1R2KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 155MA 1.6 OHM