ELJFD1R5KF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 150MA 1.85OHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.85Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції ELJFD1R5KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD1R5KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 150MA 1.85OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.85Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 150 mA