ELJ-FD2R7KF Panasonic Electronic Components
ELJ-F.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FD2R7KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD2R7KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM