ELJ-FD3R9KF Panasonic Electronic Components
ELJ-F.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9UH 130MA 2.92 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FD3R9KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD3R9KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 130MA 2.92 OHM