Продукція > ELJ > ELJFD4R7KF
ELJFD4R7KF
Виробник:
на замовлення 2889 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJFD4R7KF
Description: FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38OHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 3.38Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції ELJFD4R7KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FD4R7KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.38Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 130 mA