ELJ-LA101KF
ELJ-LA101KF Panasonic Electronic Components
HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 100UH 110MA 9.5OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 9.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 110MA 9.5OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 9.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Інші пропозиції ELJ-LA101KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA101KF ELJ-LA101KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 100UH 110MA 9.5OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 9.5Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 110 mA