ELJ-LA2R2KF
ELJ-LA2R2KF Panasonic Electronic Components
ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.2UH 740MA 200 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LA2R2KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA2R2KF ELJ-LA2R2KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 740MA 200 MOHM
товару немає в наявності