ELJ-LA3R3KF
ELJ-LA3R3KF Panasonic Electronic Components
HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.3UH 670MA 240 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LA3R3KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA3R3KF ELJ-LA3R3KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 670MA 240 MOHM