ELJ-LA4R7KF
ELJ-LA4R7KF Panasonic Electronic Components
ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 560MA 350 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LA4R7KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA4R7KF ELJ-LA4R7KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 560MA 350 MOHM
товару немає в наявності