ELJ-LA680KF
ELJ-LA680KF Panasonic Electronic Components
HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LA680KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA680KF ELJ-LA680KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD