ELJ-LA6R8KF
ELJ-LA6R8KF Panasonic Electronic Components
ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 460MA 550 MOHM
на замовлення 1680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LA6R8KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LA6R8KF ELJ-LA6R8KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 460MA 550 MOHM