ELJ-LC100KF
ELJ-LC100KF Panasonic Electronic Components
HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10UH 240MA 1.6 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm
Current - Saturation (Isat): 470mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 240 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 240MA 1.6 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.6Ohm, Current - Saturation (Isat): 470mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 240 mA.
Інші пропозиції ELJ-LC100KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LC100KF ELJ-LC100KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 10UH 240MA 1.6 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 240 mA