ELJ-LC3R3MF
ELJ-LC3R3MF Panasonic Electronic Components
ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.3UH 400MA 570 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-LC3R3MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LC3R3MF ELJ-LC3R3MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJLA,LC,PA2,PC3_ProIntro.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 400MA 570 MOHM
товару немає в наявності