ELJ-LC4R7MF
ELJ-LC4R7MF Panasonic Electronic Components
HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 750MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 350 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 750MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 350 mA.
Інші пропозиції ELJ-LC4R7MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-LC4R7MF ELJ-LC4R7MF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 750MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 750mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 350 mA