ELJNA2R7JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 1788 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max, Q @ Freq: 13 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 105 mA.
Інші пропозиції ELJNA2R7JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA2R7JF ELJ-NA2R7JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max
Q @ Freq: 13 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 105 mA