ELJ-NA56NMF
ELJ-NA56NMF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56NH 420MA 220MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 420 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56NH 420MA 220MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 420 mA.
Інші пропозиції ELJ-NA56NMF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA56NMF ELJ-NA56NMF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 56NH 420MA 220MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Obsolete
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 420 mA