ELJ-NA5R6JF
ELJ-NA5R6JF Panasonic Electronic Components
ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NA5R6JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA5R6JF ELJ-NA5R6JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD