ELJ-NA6R8JF
ELJ-NA6R8JF Panasonic Electronic Components
ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 60MA 10 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NA6R8JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA6R8JF ELJ-NA6R8JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 6.8UH 60MA 10 OHM SMD
товару немає в наявності